Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 284 hodnocení
5
282x
4
0x
3
0x
2
2x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2025
Objednávala jsem si své oblíbené svíčky Yankee Candle přes e-shop a byla jsem moc spokojená. Nejen krásným zbožím, ale i přístupem majitele – je velmi milý. ☺️ Svíčky dorazily pečlivě zabalené, krásně voní. Jde vidět, kdy lidé dělají svou práci s láskou a péčí. Určitě jsem tu nenakupovala naposledy – takové obchody si člověk rád zapamatuje.❤️
OS Avatar autora Oldrich Slezak Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček. | 7.5.2025
Objednal jsem zde náhradní náplň do spánkového "čmoudítka" pro hezke sny, která už se nikde nedá sehnat jelikož v ČR ukončily prodej. Zde jeden kousek zůstal. Byl jsem však donucen koupit i další věc jelikož je zde minimální limit pro nákup...s tím jsem se ještě nesetkal 🤔 Otevřeno mají pouze tři hodiny a tři dny v týdnu 🥺 Rovněž poloha není ideální. Jinak je to hezký obchůdek plný svíček. Jsem také svíčkomil a není večer aby u mě nehořela nějaká ta svíčka, většinou Yankee Candle nebo WoodWick.
RV Avatar autora Rastislav Velecky (Administrátor) 22.5.2025
Dobrý den, stačilo napsat na Instagram, email nebo telefon, jak to dělají mí stálí zákazníci a samostatný nákup vůně bychom vyřešili :-) Hodnocení prodejny mě mrzí a je neopodstatněné, neboť je všude napsáno jak funguje a v tomto čase jsem zde byl přítomný. Pokud Vám časy na prodejně nevyhovují, mohl jste si doručit zboží PPL kurýrem za 69,-Kč. Bohužel zastávku MHD jsem u prodejny zatím zřídit nedokázal :-) Tak třeba příště! Rastislav Velecký- majitel.
IK Avatar autora iveta koreisová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.4.2025
RB Avatar autora Robert Bouchner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.4.2025
Spokojen velmi.
J Avatar autora Jaroslava V. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.4.2025
Obrovská spokojenost..precizně zabalená svíčka a ještě bylo v balíčku kuřátko a pytlík čaje, moc mě to potěšilo. Dekuji pěkně a těším se na další objednávku.
IN Avatar autora Ivana Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2025
Rychlé dodání zboží, kvalitní svíčky a příjemné jednání .
J Avatar autora Jana K Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.3.2025
Sehnala jsem tu starší vůni svíček, které už všude nemají. Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky. Jen bych ubrala toho parfémování balíčku, prosím.
JD Avatar autora Jana Dobosova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.3.2025
Jako vždy parádní nákup, s rychlým odesláním. Děkuji.
BR Avatar autora Blanka Rottrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.3.2025
Vše bylo OK a rychle doručeno 🙂
JK Avatar autora Jan Koukolik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.2.2025
Vše jak má být,a bezvadně zabalené,,,
MS Avatar autora Michaela Studnicová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2025
Maximální spokojenost. Velmi rychlé vyřízení objednávky od objednání až po dodání. Výborně zabaleno. A jako bonus byla ovoněná krabice parfémem, což se sice na první dojem zdá jako nepodstatná drobnost, ale je evidentní, že obchodu na zákazníkovi záleží a dá si práci s tím, aby balíček celkově potěšil. Za mě velmi milá pozornost. A stejně tak i přiložený sáček čajíku. Prostě ideální relaxační chvilka pro večerní zimní posezení u mé milované svíčky. Opravdu skvělé. Děkuji.
Avatar autora Lucie Šuranská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.2.2025
Doporučuji, objednávám pres eshop,balíček vždy perfektně zabalený, přijde rychlosti blesku .Naprostá spokojenost.
PK Avatar autora Petra Kulhánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.2.2025
Krasny vonavy obchudek, uplny raj nej svicek a vuni, a v nem uzasny pan majitel🌸. Pres eshop velmi rychle dodani objednavky a hlavne kvalitni.
JK Avatar autora Jana Kýhos Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.2.2025
Jsem moc spokojená, všem doporučuji 👍
ZH Avatar autora Zdeňka Holečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.1.2025
Moje první objednávka a vše perfektní. 👍 Krásně zabalený balíček, svíčky luxusní. Jsem naprosto spokojená. 🥰
Avatar autora Lenka Žáčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.1.2025
Voňavé, útulné místo, ze kterého se vám nebude chtít odejít. Moc příjemný pan majitel, pro kterého není nic problém. A veliký, nekonečný výběr kvalitních svíček! Vracíme se rádi.
ŠK Avatar autora Šárka Koláčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2024
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2024
Strašné, absolutně nedoporučuji.
VK Avatar autora Viera Kollerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.12.2024
Super rýchla a profesionálna komunikacia, kvalitný tovar a rýchle dodanie.
MT Avatar autora Martin Teplan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.12.2024

Ovládací prvky výpisu

284 položek celkem