Voluspa - vonná svíčka CRUSHED CANDY CANE (Rozdrcená cukrová hůlka) 184 g

Kód: 9961
890 Kč –15 %
mát
890 Kč –15 % 756 Kč 624,79 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
2.5.2024

Blíží se vánoční svátky a z kuchyně se rozléhá smích po celém domě. Existuje krásnější momenty, než společné rodinné chvíle strávené u pečení cukroví? Atmosféra dětských radovánek z nadcházejícího adventu je ukryta ve flakonu imitujícím cukrovou hůlku. Vše začíná voňavými horkými sušenkami s máslem, které jste právě vytáhli z trouby. Vůni dotváří nadrcené cukrové hůlky s mátou, které dodávají pocit chladivé svěžesti, vyvolávající vzpomínky na zasněžené Vánoce. Svíčka je balena v dárkové krabičce imitující cukrovou hůlku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střední skleněná nádoba s reliéfem cukrové hůlky. Svíčka obsahuje jedinečný blend kokosových vosků, který si značka Voluspa sama míchá a patří mezi nejkvalitnější vosky vůbec. Do nich jsou zality nejkvalitnější přírodní parfémové esence, takže po zapálení svíčka do interiéru rozptýlí vůni v kvalitě luxusního parfému. Střední svíčka Voluspa obsahuje jeden knot, který je výhradně z nejkvalitnější bavlny. Skleněnou nádobu lze po vypálení použít jako elegantní vázičku nebo pro uskladnění drobností.

Voluspa - vonná svíčka CRUSHED CANDY CANE (Rozdrcená cukrová hůlka) 184 g

Blíží se vánoční svátky a z kuchyně se rozléhá smích po celém domě. Existuje krásnější momenty, než společné rodinné chvíle strávené u pečení cukroví? Atmosféra dětských radovánek z nadcházejícího adventu je ukryta ve flakonu imitujícím cukrovou hůlku. Vše začíná voňavými horkými sušenkami s máslem, které jste právě vytáhli z trouby. Vůni dotváří nadrcené cukrové hůlky s mátou, které dodávají pocit chladivé svěžesti, vyvolávající vzpomínky na zasněžené Vánoce. Svíčka je balena v dárkové krabičce imitující cukrovou hůlku.

Doba hoření: až 40 hod.

TIP: Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 1,5-3 hodiny

Složení: Patentovaná směs prémiového kokosového vosku se 100% přírodním bavlněným knotem.
Neobsahuje ftaláty, parabeny a sírany. Ručně vylévané v USA. Výrobek není testován na zvířatech.

Doplňkové parametry

Kategorie: NOVINKY
? Velikost: Střední
Vůně: Sladká a kořeněná
Barva: Červená
Doba provonění: 40 hodin
Hmotnost: 184 g
Knoty: 1
Materiál: sklo
Vosk: kokosový
Země původu: USA
Země výroby: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: