Yankee Candle - vonný difusér STŘÍBRNÝ PRO KLIDNÝ SPÁNEK

Kód: 6243
1 299 Kč –24 %
spánek
1 299 Kč –24 % 990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.1.2022

Unikátní difuzér vytvoří klidnou atmosféru pro váš dobrý spánek. Vložte náplň rovnou do difuzéru a užijte si až 30 nocí s uvolňující atmosférou. Programovatelná doba provonění na 2, 4 a 8 hodin, přístroj se sám vypne. Nastavitelná intenzita provonění: nízká, střední vysoká.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento unikátní výrobek vám pomůže vytvořit klidnou atmosféru pro váš dobrý spánek. Hodí se však i k provonění domova během dne, zejména nechcete-li pálit svíčku kvůli dětem, či zvířatům. Nabízí tři krásné vonné kompozice, sestavené z aromat, které mají zklidňující účinek, jako je levandule, eukalyptus nebo cedrové dřevo. Použití je snadné - vložte náplň rovnou do difuzéru - nepřidává se voda - a užijte si až 30 nocí s uvolňující atmosférou. Můžete také nastavit intenzitu provonění: nízká, střední, vysoká. Ta určuje, v jakých intervalech se bude z přístroje uvolňovat lehký viditelný obláček vůně - za 5, 10 nebo 15 minut. Čím kratší interval, tím intenzívnější vůně. Sejměte kryt difuzéru, odšroubujte víčko z náplně a nacvakněte jí odspodu kolmo nahoru pevně do držáku, až uslyšíte zřetelné cvaknutí. Přístroj je připraven k použití. Přístroj zapněte ideálně 30 minut předtím, než jdete spát, nebo kdykoli během dne, kdy se chcete dostat do psychické pohody a provonět místnost čistou vůní. 

V nabídce jsou 2 typy základních jednotek s vůní: Bronze Kit s náplní Calm Night a Silver Kit s náplní Peaceful Dreams. Po spotřebování kupte náhradní náplň ve vůních: Calm Night, Peaceful Dreams nebo Starry Slumber.

Technické informace:
Rozměr difuzéru: 13,4 x 15 cm, váha 480 g. Obsah náplně 14 ml.

Žádný nepořádek, difuzér je praktický - nepotřebujete vodu!
Můžete naprogramovat dobu provonění na 2, 4 a 8 hodin. Pak se přístroj sám vypne.
Můžete také nastavit intenzitu provonění: nízká, střední, vysoká.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: